خرید@پرسشنامه شناسایی علل مشترک و اختلاف زنجیره تامین ناب و چابک و ارائه راهکارهایی جهت توسعه و افزایش سرعت@

پرسشنامه شناسایی علل مشترک و اختلاف زنجیره تامین ناب و چابک و ارائه راهکارهایی جهت توسعه و افزایش سرعت|42079212|ipr42079184|پرسشنامه زنجیره تامین ناب,پرسشنامه زنجیره تامین چابک,پرسشنامه توسعه زنجیره تامین,پرسشنامه استراتژی های زنجیره تامین ناب,پرسشنامه استراتژی های زنجیره تامین چابک,پرسشنامه اثرات استراتژی های زنجیره تامین ناب و چابک
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پرسشنامه شناسایی علل مشترک و اختلاف زنجیره تامین ناب و چابک و ارائه راهکارهایی جهت توسعه و افزایش سرعت وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

هدف از این می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات8حجم146/54 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

این پرسشنامه در مورد زنجیره تامین و با عنوان شناسایی علل مشترک و اختلاف زنجیره تامین ناب و چابک و ارائه راهکارهایی جهت توسعه و افزایش سرعت می باشد. در این تحقیق محقق با پرسشنامه ای بسته که برای اندازه گیری آن از طیف لیکرت استفاده شده است داده های مورد نیاز را گردآوری کرده است. پرسشنامه دارای 33 سوال می باشد که 6 مولفه دارد. روایی و پایایی پرسشنامه تایید شده است .

سولات مرتبط با هر متغیر
مولفه ها سوالات
استراتژي زنجيره تامين چابك بر بهبود زمان پاسخگویی به مشتریان موثر است . 5-1
استراتژي زنجيره تامين چابك بر کارایی تولید شرکت شام شام موثر است . 9-6
استراتژی چابک 15-10
استراتژی ناب 22-16
استراتژي زنجيره تامين ناب بر بهبود زمان پاسخگویی به مشتریان موثر است. 27-23
استراتژي زنجيره تامين ناب بر کارایی تولید شرکت شام شام موثر است . 33-28


روایی و پایایی پرسشنامه
در اين راستا روایی محتوایی پرسشنامه اين تحقيق توسط اساتيد محترم راهنما و مشاور، بررسي و تاييد شده است.با محاسبه آلفای کرونباخ با مقیاس 33 سوال، ابتدا بین 15 نفر از کارکنان توزیع و سوال های که از دید کارشناسان مرتبط نبوده حذف گردید همچنین با کمک آزمون کرونباخ سوالاتی که همبستگی پایینی داشه حذف گردید ، در نهایت پایایی کل 87/. محاسبه گردید که می توان نتیجه گرفت پاسخ های دریافتی از قابلیت اعتبار بالایی برخوردار است.


"

مطالب دیگر:
🔥تحقیق بايدها و نبايدهاي كارگزاران از ديدگاه امام علي عليه السلام🔥تحقیق زندگى نامه و آئين بودا🔥تحقیق تفسیر آيه و ترجمه 1 تا 34 سوره لقمان🔥تحقیق سوره نساء🔥تحقیق مباهله از آيات🔥تحقیق تفسیر آيه 5 سوره لقمان🔥تحقیق ايمان و عبادت امام على (ع)🔥تحقیق ايمان از ديدگاه حضرت على (ع)🔥تحقیق ايرانيان و نقش آنان در دوران ظهور🔥تحقیق ایثار🔥تحقیق تفسیر آيات 1 تا 10 سوره حجرات🔥تحقیق تفسیر آيات 1 تا 15 سوره لقمان🔥پاورپوینت رنگ مولتی کالر🔥پاورپوینت شجره نبوت و حضرت ابراهیم🔥پاورپوینت خلاصه کتاب تغییر راهبردی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی🔥تحقیق سیستم مکانیکی آسانسور🔥تحقیق سیستم های کنترلی و سخت افزاری مرسوم🔥تحقیق سيستم سوخت بنزین🔥تحقیق شیرآلات🔥تحقیق عملکرد و نگهداری از توربین های بخار، کندانسور، برج های خنک کننده و بخش های فرعی🔥تحقیق فلزکاری🔥تحقیق فرآوري كامپوزيت ها🔥تحقیق تفسیر آيات 1 تا 11 سوره لقمان🔥تحقیق انقلاب عدالت اجتماعي و آزادي🔥تحقیق تحیلی از انقلاب اسلامی